Nizip’te dengeler değişiyor mu?

Nizip’te dengeler değişiyor mu?
AK Parti’de Nizip Belediye Başkan adayının tekrar Hacı Fevzi Akdoğan olarak açıklanmasının ardından ilçede siyaset fokurdamaya başladı. Üç dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra bir dönem ara veren Hacı Fevzi Akdoğan’ın yeniden aday gösterilmesi ilçede şaşkınlıkla karşılandı.
Haber merkezinin edindiği kulis bilgilerine göre ilçe kamuoyu araştırmasında ismi hep ön planda bulunan başkan aday adaylarından Mustafa Doktoroğlu’nun halk tarafından benimsenen ve karşılığı olan bir kişi olarak gümdemdeydi. Nizip Ticaret Odası başkan vekilliğinden istifa ederek aday adayı olan Mustafa Doktoroğlu en güçlü isim olmuştu. AK Parti genel merkezi tarafından Hacı Fevzi Akdoğan’ın ismi tekrar açıklanınca ilçede siyaset iyice karıştı. Mustafa Doktoroğlu’nun aday gösterilmemesinin ardından diğer siyasi partiler harekete geçti. Özellikle Yeniden Refah Partisi’nin üst düzey bir yöneticisinin Doktoroğlu ile diresek temasında bulunduğu ve Nizip için aday gösterilebileceği gelen bilgiler arasında.
SEVENLERİNİN “ADAY OL” BASKISI
Nizip’in sevilen isimleri arasında yer alan Mustafa Doktoroğlu’na başta ailesi olmak üzere sevenleri ve dostları “Aday Ol” baskısı yapıyor. Siyaset hayatının önemli isimlerinden Mustafa Doktoroğlu’nun nasıl bir karar alacağı merakla bekleniyor