KILIÇ AİLESİNDEN AK PARTİ YE TAM DESTEK

KILIÇ AİLESİNDEN AK PARTİ YE TAM DESTEK

Nizipin önde gelen aileleri arasında yer alan Kılıç ailesinden Hacı Kemal Kılıç ve kardeşleri, Kemal, Celal, İsmet, Abdulkadir, Salih, Abdullah ve Mehmet Kılıç ile birlikte AK Partiye destek kararı alarak Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı onuruna bir yemek programı düzenledi.

 

Ercanlar Plazada düzenlenen ve çok sayıda aile bireylerinin yer aldığı yemekli programa katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte katılan Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı davullarla karşılandı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Hacı Kemal Kılıç; Bizler aile bireylerimiz ve dostlarımızın da verdiği destekle 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde tercimizi AK Parti adayı Mehmet Sarıdan yana kullanmaya karar verdik. Bugünkü programımız da bunun bir göstergesidir, ben başkan adayımız Mehmet Sarı beye çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza da teşekkür ediyorum dedi.

 

Programda söz alan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ve Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı ise Hacı Kemal Kılıç ve ailesine teşekkür ederek birlikte yürümekten mutluluk duyacaklarını belirttiler.