Teknik Direktör Gül’den Şen’e Ziyaret

Teknik Direktör Gül’den Şen’e Ziyaret

Teknik Direktör Gül’den Şen’e Ziyaret

Gaziantep 1.Amatör Ligi B Grubunun namağlüp lideri olan Nizip Halk Eğitimspor Teknik Direktörü Ceyhun Gül, NRT Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen’i ziyaret ederek takımın formasını hediye etti.
Nizip Halk Eğitimspor Teknik Direktörü Gül, sezona şampiyonluk parolasıyla başladıklarını belirterek şunları söyledi; “Şampiyonluk parolasıyla çıktığımız yolda 20 haftada 18 galibiyet ve 2 beraberlik alarak hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Gelecek hafta ligimizin 2.sırasında bulunan Işın Boru Yıldızspor’la final niteliğinde bir maçımız olacak. Gaziantep’te yapılacak olan maçımıza tüm sporseverleri bekliyoruz. Bu sene namağlüp olarak lig şampiyonluğunu umut ediyoruz ve oyuncularımızın bunu başaracağından eminiz. İşçemizin yerel medyası olan NRT’ye teşekkür ediyorum” dedi.
NRT Yönetim Kurulu Bekir Şen ise Nizip Halk Eğitimspor’un bu sene başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek şunları söyledi; “İlçemizi futbolda Bal Liginde Nizipspor ve Gaziantep 1.Amatör Liglerde ise Halk Eğitimspor ile Yıldırımspor temsil etmektedir. Halk Eğitimspor Grubunda namağlüp olarak lider durumda bulunuyor. Teknik heyeti, yönetimi ve oyuncularını başarılardan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah bu sezon sonunda şampiyon olup önümüzdeki sezon ilçemizi Süper Amatörde temsil ederler” dedi.