NİZİP SPOR 2022/2023 SEZONU LANSMANINDA BİR ARAYA GELDİ 

NİZİP SPOR 2022/2023 SEZONU LANSMANINDA BİR ARAYA GELDİ 

    2022 / 2023 sezonuna şampiyonluk hedefi ile başlayan Nizip Spor Kulübü sezon lansmanı kapsamında akşam yemeğinde bir araya geldi .
Gaziantep Ney restaurantta yapılan lansmanda  Yeni oluşan Yönetim Kurulunu tanıtan Başkan Hüseyin Yılmaz ‘’ 2022/ 2023 sezonunda Kulübümüzün hedefini mutlak şampiyonluk olarak  belirledik . İlçemizin tanınmış ve her biri birbirinden değerli arkadaşlarımız ile yola çıkmanın gururunu yaşamaktayım. Planlarımızı yaparak Kulübümüzü başarıya götüreceğimize inancımız tamdır. Bu kapsamda lansmanımıza katılarak bugün birlikteliğimizi sağlayan tüm dostlarıma teşekkür ederim ‘’

Daha sonra söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İlker Akpek ‘’ Kulübümüzü en iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Öncelikle Futbol takımımızda teknik ekibi belirleyerek, Sportif direktörümüzün öncülüğünde takımımızı şampiyonluk paralosu ile oluşturmaya başladık. Kendisinden bölge çapında söz ettirecek bir takım için gece gündüz çalışarak sezon sonunda Kalyon Stadında kupayı kaldıracağımıza buradan söz veriyorum. Yeni sezonun camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor hepinize başarılar diliyorum.’’ Dedi.

Lansman sırasında İkinci Başkan Doğan GÜÇLÜ tarafında basına yeni yönetim kurulu tanıtılarak hayırlı olması temennilerinde bulunmuştur.