Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na Danaoğlu atandı

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na Danaoğlu atandı

Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin, Nizip İlçe Başkanlık görevine Mehmet Danaoğlu’nu atadıklarını açıklayarak Danaoğlu’na görevinde başarılar diledi.
Öztekin yaptığı açıklamada Gelecek Partisi’nin Gaziantep’te çok güçlü geldiğini söyleyerek el ele verilerek Gelecek Partisi’nin Gaziantep’te büyük bir potansiyel elde ederek iktidara yürüyeceğini söyledi.

İL KONGRESİ BAYRAM SONRASI

Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin; “Dört ilçemizin başkanlarını atamıştık. İl kongremiz için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ağustos ayının sonuna doğru da il kongremizi yapmış olacağız. Yine şehrimizin en büyük ilçelerinden birisi olan Nizip İlçemize de başkanımızı atamış durumdayız. Nizip ilçemizde yetişmiş ve kendisini geliştirmiş çok değerli bir kardeşimiz yıllardır Anadolu’nun Barak Ovası’nın bağrında yetişen Mehmet Danaoğlu hem Nizip’i hem Barak Ovasını çok iyi tanıyan hem de Gaziantep’i çok iyi tanıyan kardeşimiz Nizip İlçemize ilçe başkanı olarak atanmıştır. Kendisine çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum. El ele omuz omuza verip hem Nizip ilçemizi hem diğer ilçelerimizi ayağa kaldıracağız. Gelecek Antep’in diyoruz Gelecek Türkiye’nin diyoruz. Gelecek neslimizin diyoruz. Geleceğimiz aydınlık olsun. Mehmet Danaoğlu kardeşimize de bu ulvi görevi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. “