Bakkallar ve Bayiler Odasında Mustafa Canpolat Dönemi

Bakkallar ve Bayiler Odasında Mustafa Canpolat Dönemi

Bakkallar ve Bayiler Odasında Mustafa Canpolat Dönemi

Nizip Bakkallar ve Bayiler Odası Olağan Genel Kurul yapıldı. Olağan genel kurulda 2 aday yarışıyor.

Nizip Belediyesi Düğün ve Nikah Salonunda başlayan genel kurula, Gaziantep Ticaret Sicil İl Müdürü İsmail İncesoy, Gaziantep Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ömer Küspeoğlu, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, Nizip STK başkanları, Bakkallar ve Bayiler Odası başkan adayları Mustafa Öztaş ve Mustafa Canpolat, Muhtarlar ve esnaflar katıldı. Mevcut başkan Mustafa Öztaş’ın yanı sıra tek aday Mustafa Canpolat yarışıyor. Genel kurulda Mevcut Başkan ve Başkan Adayı Mustaf Öztaş, “Seçimden seçime değil her zaman sizin yanınızda olmak için buradayız. Pandemi döneminde birçok sıkıntılar yaşadınız. Sizler pandemi döneminin gizli kahramanlarısınız. Artık yalnız değilsiniz. Sizlerin sesi olmak için buradayız. Tespit ettiğimiz sorunlar ve yapmamız gereken her türlü hususta siz değerli üyelerimizi de bilgilendirip, odamızı birlikte yöneteceğiz” dedi.

Başkan Adayı Mustafa Canpolat ise yaptığı konuşmada, “Seçim çalışmalarımızı yaparken, üyelerimize daha güzelini ve daha iyisini yapacağımızı üyelerimize belirtmeye çalıştık. Çok şükür bunu başardık diye düşünüyorum” hakkımıza hayırlısı olsun diye konuştu.

648 seçmenden 542 seçmen oy kullandı. 6 oy geçersiz sayılırken Mustafa Canpolat 333 oy, mevcut Başkan Mustafa Öztaş ise 203 oy aldı. Bu sonuçla Nizip Bakkallar ve Bayiler Odasının yeni Başkanı Mustafa Canpolat oldu.