Anavatan Partisi kongreye gidiyor

Anavatan Partisi kongreye gidiyor

Anavatan Partisi kongreye gidiyor

Anavatan Partisi 2. Olağan Kongresi Nizip Belediye İşhanında bulunan parti binasında saat 13:00’de başlayacak. Yoklama ve açılış, divan başkanlığı seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ile başlayacak. 

Anavatan Partisi 2. Olağan Kongresi konusunda bir açıklama yapan İlçe Başkanı Hasan Tosun, Merhum Turgut Özal’ın kendilerine bıraktığı mirasa sahip çıkarak başarıya taşıyacaklarını söyledi.

Başkan Tosun, bilindiği gibi dünyamızdaki gelişmelerle birlikte, Türkiye'mizde de değişimler gerçekleşmekte, siyasetin sonsuz olan ilgi alanına her geçen gün yeni sorun ve çözüm sahaları dahil olmaktadır.

İnsanın bulunduğu her olgunun ve içinde insanın olduğu her ortamın yeniden yorumlanması, ortaya çıkan yeni ihtiyaç, yöntem ve teşkilatların karşılanması siyasetin gereği ve mecburiyetidir.

Dünyanın değişim hızına bağlı olarak, ülkemiz de olumlu veya olumsuz değişimler yaşanmış, milletimizin sorun veya çözüm sahalarına yenileri ilave olmuş, bu gelişmelerden insanımızın fikri, sosyal ve kültürel profili etkilenmiştir. Bu kapsamda teşkilatımızın 2. Olağan Kongresi Nizip Belediye İşhanında bulunan parti binamızda saat 13:00’de yapılacağını belirterek tüm halkımızı partimizin olağan genel kuruluna davet ediyorum dedi.