SARI VE AKDOĞAN BİNLERCE KİŞİYE HİTAP ETTİ

SARI VE AKDOĞAN BİNLERCE KİŞİYE HİTAP ETTİ

Dün gece Osmanlı Parkı önünde toplanan binlerce AK Partili seçmen, AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezine kadar yürüyüş yaptı.

 

Davul ve zurnalar eşliğinde büyük bir coşku ile gerçekleştirilen ve binlerce kişinin katıldığı yürüyüş sonrası Seçim Bürosu önüne gelen kalabalık burada, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı ve partililer tarafından karşılandı.

 

Kalabalığı selamlayan Akdoğan ve Sarı; Nizip için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz mesajı verdiler.

 

Gecede bir konuşma yapan Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan Nizip ve Nizip İlçe sakinlerine hak ettikleri belediyecilik hizmetlerini sunmak adına büyük gayret gösterdiklerini söyledi.

 

Akdoğan; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın vizyoner liderliğinde 2023 hedefine doğru emin adımlarla yürüyoruz sizlerle birlikte. İlçemizin imarı, ihyası, gelişmesi, kalkınması ve huzura kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevgimiz, sevdamız olan Nizip için çalışmaya, üretmeye ve hizmet etmeye hep birlikte devam edeceğiz inşallah dedi.

 

Biz bu şehri bu şehirde yaşayanlarla birlikte yöneteceğiz

 

Belediyeciliğin gönül işi olduğunu kaydeden AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı ise gecede şöyle konuştu.

 

Biz Nizip aşığıyız, biz Nizipe hizmet etmeye sevdalıyız, bizim Nizipe olan sevdamız, muhabbetimiz öyle lafta değildir. Biz Nizipi imar etmek için, geliştirmek için, kalkındırmak ve huzura kavuşturmak için çalıştık çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Biz Nizipi bu İlçede yaşayanlarla birlikte yöneteceğiz. Hemşerilerimize karşı bütün hizmetlerimizde adil olduk ve hemşerilerimize eşit mesafede olduk. Gönül gönüle vererek her zamankinden daha çok çalışacağız, daha çok koşturacağız. Bir kez daha AK Parti´nin zafer sancağını hep birlikte dalgalandıracağımıza inanıyorum dedi.

 

AK Parti Seçim Bürosu önünde izdiham oluşan gecede yağmura ve soğuğa aldırış etmeyen partililer ise Akdoğan ve Sarıya sık sık alkışlarla tezahürat yaptı.