RAMAZAN-I ŞERİF TÜM BEREKETİ İLE KALPLERE MUTLULUK VE ESENLİK GETİRECEKTİR

RAMAZAN-I ŞERİF TÜM BEREKETİ İLE KALPLERE MUTLULUK VE ESENLİK GETİRECEKTİR

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı;feyz ve bereketinden yararlanmamıza az kalan Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. “Ramazan-ı Şerif tüm bereketi ile kalplere mutluluk ve esenlik getirecektir” diyen Başkan İbrahim Sarı mesajına şu ifadelerle devam etti:

 

“Müslüman aleminin büyük bir özlemle beklediği Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. İnsanların hem ibadetlerini daha yoğun olarak yerine getirdikleri, hem de ihtiyaç sahiplerinin halini daha iyi anlayarak daha çok yardım eli uzattıkları bu ay, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan müstesna bir zamandır. Bu ay da insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar. Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır. Dayanışmanın, kaynaşmanın, paylaşmanın, muhabbetin, merhametin ve hoşgörünün en güzel biçimde yaşandığı Ramazan ayı; dileriz ki ülkemiz’ de ve bölgemizde yaşanan sıkıntı ve sorunların aşıldığı, kan ve gözyaşının durduğu, daha güzel daha umut dolu yarınlara vesile olur.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni bulunduran; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nın ilçemize, ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.