Özel İsabet Gülbahar Anaokulunda ikinci dönem kayıtları başladı

Özel İsabet Gülbahar Anaokulunda ikinci dönem kayıtları başladı
Özel İsabet Gülbahar Anaokulu Kurucu Temsilcisi Yasin Tuncar, “huzurlu anneler, mutlu çocuklar” anlayışıyla bize emanet edilen minik yüreklere aile sıcaklığında bakabilmek, onlara aile sıcaklığında dokunabilmek amacıyla bu yola çıktık.
İstedik ki; o minik yürekler aile sıcaklığında sevilerek, değer verilerek ve kendilerini güvende hissederek öğrenmeye ve gelişmeye aç minik beyinlerini doğru değerler ve doğru bilgilerle dolduralım. İşte bu sebeple en iyi bildiğimiz işi yaparak hayata hazır çocuklar yetiştirdiklerini söyledi.
Tuncar, çocuklarımız için “en iyiyi” ilke edinen, merak ve öğrenmeye ilgi uyandırmayı amaçlayan kurumumuz, 2-6 yaş hazırlık sınıfı ile iki dilli eğitim ortamı yaratan bir anaokuludur. Öğrenme tamamı ile oyun, deney, deneme yanılma yöntemleri ve hayatın içinden deneyimler kullanılarak çocukları sıkmadan, liderlik ruhlarını geliştirerek gerçekleştirilir. Çocuklar yarışmak zorunda değildir ve bu strese sokulmaz, her çocuk kendi hızında ve yetenekleri keşfedilerek yetiştirilir. Hedefimiz her bir çocuğumuzu özgüveni yüksek, benlik duygusu gelişmiş, sorumluluk sahibi, empati kurabilen, hoşgörülü, ulusal ve toplumsal değerlerin bilincinde, saygılı ve sevgi dolu bireyler olmak üzere yetiştirmektir.
Yasin Tuncar, kurumumuz da ikinci dönem kayıtları sınırlı kontenjan ve sabit fiyat garantisi ile devam ettiğini belirterek tüm velilerimiz geç kalmadan Mimar Sinan Mahallesi Nizip Emniyet Müdürlüğü yanında bulunan okulumuza bekliyoruz ifadelerini kullandı.