NTO İLE TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

NTO İLE TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

http://www.youtube.com/embed/P2kPvV8R_c0 Nizip Ticaret Odası ve Türkiye Ekonomi Bankası arasında oda üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı.

 

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt’un makamında gerçekleşen protokolün imza törenine Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, , Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ali Sarı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve TEB Nizip Şube Müdürü Mustafa Gezmez katıldı.

 

Düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan Banka Müdürü Mustafa Gezmez; “TEB olarak amacımız piyasadaki daralmanın önüne geçmeye çalışmak. Özellikle firmaların talep ettiği krediler ile ilgili şuan uygulamada olan bir ürünü Nizip Ticaret Odası yöneticilerine sunduk, buda iyi bir şekilde karşılandı. Böylelikle bundan sonra KOBİ grubunda olan müşterilerimize azami 36 aya kadar 3 ay ertelemeli kredi verebilecek durumdayız böyle bir talebi yerine getiriyor olmak memnun edici bir durum” dedi.

 

NTO Başkanı Mehmet Özyurt; “Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan bu çalışma kapsamında üyelerimize, azami 36 aya kadar 3 ay ertelemeli kredi kullanabilmeleri için böyle bir protokol imzalıyoruz. Bu protokolün üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.