NTB BAŞKANLARI GAZİANTEP’İN YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI

NTB BAŞKANLARI GAZİANTEP’İN YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI
NTB BAŞKANLARI GAZİANTEP’İN YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından sanayicilerin başarılarını taçlandırmak amacıyla; “İkiz Dönüşüm” (Yeşil Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm) farkındalığı temasıyla "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni” gerçekleştirildi.
Gaziantepli sanayicileri teşvik ederek başarılı çalışmalarının devamını sağlamak adına Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde (ŞKM) düzenlenen ödül törenine, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kilis Valisi Tahir Şahin, Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder, Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Mehmet Mustafa Gürban, Ertuğrul Kaya, Önceki Dönem Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç, GSO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Nizip Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Polat, il ve kent yöneticileri, sanayiciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreninde katılımcılara bir sunum yapan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni’nin temasının ve içeriğinin çok önemli olduğuna dikkati çekerek, “Bu noktada Gaziantep Sanayi Odası’nın bu vizyonunu uygulamaya geçirmemiz lazım. Dijitalleşme ve yapay zeka kullanımı ile dünya hızlı bir dönüşümün içinde. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilen ülkeler verimlilik artışı ile büyüme potansiyelini artıracaktır. Yeşil dönüşüm hem çevre açısından bir fırsat, hem de refah artışı yaratabilecek önemli bir potansiyele sahip. Gaziantep birçok alanda olduğu gibi yeşil ve dijital dönüşümün yeni adresi ve öncüsü olacaktır.” İfadelerine yer verdi.