Nizipte Şoför Esnafı Sandığa Gitti...

Nizipte Şoför Esnafı Sandığa Gitti...

Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası, mevcut Başkan Mehmet Kılıçparlar ve Musa Kılıçparlar’ın aday olması üzerine iki liste halinde seçime gitti.

 

İkinci Bahar Et ve Balık Lokantası’nda saat 10.00 yapılan ve akşam saatlerine kadar devam eden Başkanlık seçiminde, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, akabinde İstiklal Marşı okundu, daha sonra faaliyet ve denetim raporlarının okunması ve ibrası gerçekleştirildi. Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Başkan adayı Mehmet Kılıçparlar; “Genel Kurulumuza hoş geldiniz” diyerek selamlama konuşması yaptı. Her birinizi saygı ile ayrı ayrı selamlarım, şerefli ve onurlu görevi yerine getirmenin ve şu an sizlerle beraber bir Genel Kurulu daha gerçekleştirmenin onur ve mutluluğunu yaşıyorum. Başkanlık seçiminin başta değerli şoför arkadaşlarıma ve tüm Nizip halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.Saat 11.00 de başlayan ve akşam saat 17.00’ye kadar devam eden Kongrede 493 delege oy kullandı.

 

Yapılan seçimin sonunda mevcut Başkan Mehmet Kılıçparlar 205 oy alırken, Musa Kılıçparlar ise 287 oy aldı. Yoğun bir katılımın olduğu genel kurulda Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na Musa Kılıçparlar seçildi. Başkanlık Seçimine Gaziantep Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu ve 2. Başkan Salman Çelikadam ile Nizip’te Oda Başkanları ve çok sayıda şoför esnafı katıldı.