Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Cengizden Dostluk Yemeği...

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Cengizden Dostluk Yemeği...

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Cengiz tarafından mahalle sakinleri onuruna bir yemek verildi.

 

Dün akşam saat 18.00’de Seçim İrtibat Bürosunda verilen ve “Dostluk ve Dayanışma” çatısı altında düzenlenen yemeğe yaklaşık beş yüz kişi katıldı.

 

Dostluk yemeğinin açılış konuşmasını yapan Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Cengiz; “Halka hizmet - hakka hizmet anlayışıyla yola çıktım, beraber yürüyeceğimize inandığım bu yolda siz sevgili mahalle sakinlerinin de desteklerine ve dualarına ihtiyacım var” dedi.

 

Mimar Sinan Mahallesi için yapacağı hizmetleri ana başlıklarla anlatarak mahalle sakinlerini bilgilendiren Ahmet Cengiz, konuşmalarını şöyle sürdürdü.

 

Mahalle halkını tüm resmi kurum ve kuruluşlarına ait evrak tebliğinde Sms veya telefonla arayarak bilgilendireceğiz. Muhtarlığımız bünyesinde evrak ve hizmetlerimiz karşılığında herhangi bir ücret almayacağız. İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımları makbuz karşılığında teslim edecek ve Mahallemizdeki elektrik-su kanalizasyon ve çevre düzenlemesi gibi hizmetleri yakından takip ederek ivedi şekilde yürütmesini sağlatacağız.

 

“Bu hizmetler sizin en doğal hakkınız” diye konuşan Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Cengiz; “Desteklerinizi ve dualarınızı bekliyorum” diyerek konuşmalarını tamamladı.  

 

Mimar Sinan Mahallesi Özhisar Sokak No – 6 da irtibat bürosunda verilen Dostluk yemeğine katılan mahalle sakinleri ise yemek sonrası Ahmet Cengiz’e teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar dilediler