Hayal Akademi’den Muhteşem Yıl Sonu

Hayal Akademi’den Muhteşem Yıl Sonu

Hayal Akademi’den Muhteşem Yıl Sonu

Mezuniyet Töreni
Hayal Akademi öğrencilerine muhteşem bir gösteri ile kep attırdı.. 

Protokol üyelerinin ve öğrenci velilerinin bulunduğu gösteri Nizip Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Mezuniyet töreninde öğrenciler bale gösterisi, karadeniz ritim gösterisi, roman dansları, modern dans İngilizce gösteriler ve  şarkılar söylerken piyano gösterileri yer aldı. 3-6 yaş arası miniklerin farklı  kostümlerle yaptığı gösterilerde hem velilere hem öğrencilere eğlenceli saatler geçirtti. Nizip İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Seyit Çakır , Cumhuriyet Savcı Fazlı Ünal , NRT Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen, NRT Yönetim Kurulu Üyesi ve Gazeteceler Derneği Başkanı Ali Kılıç, Osman Sayın Anadolu Lisesi Müdürü Ali Osman Çapan öğrencilerin diplomalarını verdiler. Gece de konuşma yapan kurum Müdürü Aysun Güngör, davetlilere teşekkür etti ve Hayal Akademi’nin misyonu hakkında bilgi verdi. Hayal akademinin alışıla gelmişin dışında bir kreş ve gündüz bakım evi olmadığını buradaki çocukların yeteneklerini ön plana çıkarabildikleri, çocuk gelişim öğretmenlerinin yanı sıra İngilizce jimnastik robotik kodlama müzik santranç ve resim dans öğretmenlerinin de çalıştığı bir kurum olduğunu kurumlarında televizyon saati ve uyku saatine yer vermediklerini öğrenmeye dayalı bir sistem oluşturduklarını belirtti.
Hayal Akademi kurucularından Yakup Çapan’da programa katılanlara teşekkür etti.
Gece hayal akademi öğrenci öğretmen ve velileri fotoğraf çekimleri ve danslarıyla kapandı. Biz de NRT Medya ailesi olarak  ilçemize yeni bir bakış açısı kazandıran Hayal Akademi gündüz bakım evi yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.