Başkan Sarı’dan Kaymakam Şahin onuruna veda yemeği

Başkan Sarı’dan Kaymakam Şahin onuruna veda yemeği


Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesine tayini çıkan Kaymakam Kemal Şahin onuruna veda yemeği düzenledi.
İlçe protokolün yanı sıra siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de yer aldığı veda yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Nizip’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakam Şahin’e teşekkür etti.
Konuşmasında kalben vedalaşmadığını ifade eden Başkan Sarı, ‘’Geleneksel olarak belki veda yemeği deniliyor ama şeklen vedalaşsak ta aslında kalben vedalaşmıyoruz. Çünkü Sayın Kaymakamımız en az bizim kadar Nizipli oldu. Gerçekten bir kaymakam olarak Nizip’e kattıklarını hep birlikte gördük şahit olduk. Ben kendisiyle birlikte çalışmaktan mutluluk duydum. Birlikte Nizip için uyum içerisinde hareket ettik ve çalışmalar gerçekleştirdik. Bu sebeple kaymakamımıza bir kez daha ilçemize katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum dedi. 
Kaymakam Şahin de, düzenlenen veda yemeğinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ederek şunları konuştu.
‘’Nizip’te sıcak insanların, sıcaklığını her zaman yanımızda hissettik. Her konuda, yaptığımız her işte herkesin desteğini yanımızda gördük ve biz de samimiyetimizi ortaya koyduk. Hiçbir kimseyi, kurumu, kuruluşu yaptığımız hiçbir çalışmada ayrı tutmadık.  Allahaısmarladık,  bize yaşattığınız, güzel 4 yıl için, şahsım ve ailem adına teşekkür ediyorum. Benim varsa hakkım sizlere helal olsun sizlerde helal edin’’ dedi.
Düzenlenen programda, Mardin İl Müftülüğü ’ne tayin olan İlçe Müftüsü Musa Çiftçiyi de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Müftümüz de ilçemiz de güzel işler yaparak ciddi manada gayret sarf etti kendisine teşekkür ediyorum yeni görev yerinin kendisine ve ailesine hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi. 
Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından, Kaymakam Şahin ve İlçe Müftüsü Çiftçi’ye hediye takdim edildi.