Agromier tohumculuk  Zirai İlaç ve Tohum Nizip'te Hizmete Açıldı

Agromier tohumculuk  Zirai İlaç ve Tohum Nizip'te Hizmete Açıldı

Tarım sektöründe modern yeniliklerin ve son teknolojiyi takip ederek hizmet verecek Agromier tohumculuk Zirai İlaç, Gübre, yem, tohum, alet ekipman çeşitleri ile hizmete açıldı.

Nizip ilçesi Sultan  Abdülhamit Mahallesi Şehit İzzet Naimoğlu Sokak No:10/A  adresinde; Gübre Çeşitleri, ayçiçek, mısır,  pamuk, buğday, Sebze Tohumları, Fide Çeşitleri, fidan çeşitleri, Danışmanlık Hizmetleri, Çevre Sağlığı İlaçları (haşere ilaçları) ve Tarım Aletleri…

 Ziraat Mühendisi Müslüm Şimşek, kontrolünde üreticilerden gelen talepler doğrultusunda modern yeniliklerin ve son teknolojiyi takip ederek teknik destekler verecek olan Agromier tohumculuk Zirai İlaç ve Tohum hizmet vermeye başladı.
Şanlıurfa ‘da 2017 yılında kurulan firmamız gübre, tohum, ilaç ve çevre sağlığı alanlarında ürün ticareti yaparak başladığı sektörde 2020 yılında tohum üretim firması oldu.  Nizip’in ilk ve tek tohum firması kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. 

Agromier  tohumculuk ; Sürdürülebilir ve değişen iklim koşullarına uygun hem üreticilere hem de tüketiciler için yeni tohum çeşitleri geliştirerek ülke tarımına ve ekonomisine katkı sağlama misyonuyla, Kadim topraklardan aldığımız ilhamla, bilgi birikimimizle, yeni teknolojiler ve ar-ge çalışmalarımız ile tohum sektöründe hem dünyada hem de ülkemizde yenilikçi Türk tohum firması olma vizyonunu hedefliyoruz.