2 AY İÇİNDE ÖNCE İŞYERİNE, SONRA EVİNE HIRSIZ GİRDİ

2 AY İÇİNDE ÖNCE İŞYERİNE, SONRA EVİNE HIRSIZ GİRDİ

http://www.youtube.com/embed/fMN0T7omnhc Nizip’te Saha Mahallesi Kahraman Sokak’ta Büfe işleten Orkun Güreşçi, son 2 ay içinde yaşadığı hırsızlık olaylarına isyan etti.

 

Geçtiğimiz günlerde işletmeciliğini yaptığı işyerinde hırsızlık yapıldığını anlatan Güreşçi, bu olayda işyerinde kasada bulunan birikimlerinin ve bazı ürünlerinin hırsız ya da hırsızlar tarafından çalınarak zarara uğradığını söyledi.

 

Yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamayan Orkun Güreşçi; “Daha bunun acısı ile kıvranırken, hırsız ya da hırsızlar bu defa evime girerek, evde bulunan cep telefonumu, kol saatimi, kol düğmelerimi ve Fotoğraf Makinesi ve Kameramı çaldılar” diyerek yaşadıklarına isyan etti.

 

Saha Mahallesi Kahraman Sokak’ta yaşanan hırsızlık olayında hırsızlar, işyerinin kepenk kilidini kırarak içeriye girmiş, Fatih Sultan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde apartman dairesinin 5. katındaki daireye ise yangın merdiveninden girdikleri belirlenmişti. 

 

Nizip’te son günlerde hırsızlık olaylarında artış olduğunu belirten Orkun Güreşçi, kendisini maddi ve manevi zarara uğratan hırsızların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmesini istedi.