Siyasette kutuplaştırma  Oy kazandırmıyor Oy kaybettiriyor 

Siyasette kutuplaştırma  Oy kazandırmıyor Oy kaybettiriyor 

HÜDA PAR Nizip İlçe Başkanı Yunus Taş, beraberindeki heyetle Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.
HÜDA PAR heyeti, Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa Bilici ve yönetimi tarafından karşılandı. Yaklaşık bir saat süren ziyarette parti çalışmaları, teşkilatlanma süreçleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

HÜDA PAR’ın sadece bir siyasi parti olmadığını aynı zamanda bir dava partisi olduğunu ifade eden Taş, parti teşkilatlarının hem pandemi sürecinde hem de normal zamanlarda sahada olduğunu ifade etti.

"En iyi siyasi veriler, ekonomik veriler ve sosyal meseleler sokaktan öğrenilir"

Taş, "Sadece bir siyasi parti değil, bir dava hareketiyiz. Bu durum, sadece iktidar veya belediyeleri ele aldıktan sonra iç dünyamıza dönerek, 'bu iş buraya kadarmış' diyeceğimiz bir mesele değildir. Sahada olmalıyız. En iyi siyasi veriler, ekonomik veriler, sosyal meseleler sokaktan öğrenilir. Ekranlar yalan söyler ama sokak yalan söylemez. İktidar medyası veya karşıt medya bir şeyi pazarlarken veya karşı dururken iktidar ve muhalefet anlayışıyla hareket ediyor. Biz ise hakikati görmek, hakikati ifade etmek noktasında sokağa çıkıyoruz." dedi.

"Toplumdan kopmuş olan yapıların başta kalma şansları yok"