ÖZEL MEDİNAS HASTANESİ YÖNETİM KURULUNDAN AÇIKLAMA

ÖZEL MEDİNAS HASTANESİ YÖNETİM KURULUNDAN AÇIKLAMA

http://www.youtube.com/embed/7He5uaErzco Özel Medinas Hastanesi Yönetim Kurulu tarafından Basın ve kamuoyuna yönelik yazılı bir açıklama yapıldı.

 

Yapılan yazılı açılmada; “Hastanemizin Yönetim Kurulu değişmiş olup önceki yönetim, kurumumuzdan ayrılmıştır. Yeni yönetimimiz ve devletimizle el ele halkımıza sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

 

Yeni Yönetim Kurulumuz şu isimlerden oluşmaktadır.

Dr. Mehmet Faik DURMUŞ

Dr. Ayhan DAĞAŞAN

Onur ÖNER

 

Kurumumuzu hedef alan asılsız haberlere ilişkin yazılı açıklamasına devam eden Doktor Nuri Kızılaslan; “Hastanemiz hakkında çıkarılan dedikodular, 300 kişilik Medinas ailesinin tüm çalışanlarını olduğu gibi beni de derinden incitmiş ve kurumumuzun zor günler yaşamasına sebep olmuştur. Yaklaşık 50 yıldır Nizip ve çevresinde sağlık için gece gündüz büyük bir özveri ile çalıştım ve hala da çalışmaya devam etmekteyim.

Görev yaptığım süre içerisinde devletimizin men ettiği hiçbir işi yapmadığımız gibi yasalarımıza aykırı hareket eden kişi veya kuruluşlarla da maddi veya manevi hiçbir temasımız olmadı, olmaz da. Halkımıza hizmet sunması amacıyla modern cihazlarla donattığımız ve sağlık sektörünün profesyonelleri ile buluşturduğumuz bu hastane, bölgenin tek özel hastanesi konumundadır.

Halkımızın, en yakın Gaziantep merkezde alabileceği bu sağlık hizmetini Nizip’te sunabildiğimiz için yine sizlerden büyük övgüler almaktayız. Ayrıca başka illere çalışmaya giden gençlerimiz kurumumuzdaki istihdam olanakları sayesinde tekrar Nizip’e geri dönmektedir. Devletimizin, bu doğru ve etik çalışmalarımızı göreceğine dair inancımız tamdır. Bizler, her zaman olduğu gibi devletimizin yanında yer almayı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.