ÖZEL ZİRVE TIP MERKEZİNE YENİ ÇOCUK DOKTORU

ÖZEL ZİRVE TIP MERKEZİNE YENİ ÇOCUK DOKTORU

http://www.youtube.com/embed/FerPP6PhCd4 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mehmet Şahin arısoy, Özel Zirve Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı.

 

Özel Zirve Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mehmet Şahin arısoy’u, kadrosuna dâhil etti.

 

Özel Zirve Tıp Merkezi’nde çocuk hastalıkları bölümünde görevine başlayan ve görevini en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağını belirten Uzman Dr. Mehmet Şahin arısoy "Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde sağlıklı büyümeleri ve gelişimleri bizim açımızdan önem taşımaktadır” dedi.

 

2001 Yılında Konya Selçuk Üniversitesi’nden mezun olan ve 2007 yılında ise Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde ihtisasa başlayan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mehmet Şahin arısoy Samsun, Bilecik, Şanlıurfa ve Gaziantep’te çeşitli hastanelerde görev yaptı. Güler yüzü ve sempatisi ile hastalarına pozitif enerji aşılayan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mehmet Şahin arısoy son olarak Özel Zirve Tıp Merkezi’nin daveti üzerine Nizip’e gelerek, göreve başladı.

 

Nizip’te görev yapmak beni çok mutlu edecek” diye konuşan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Mehmet Şahin Sarısoy “Annelerden isteğimiz çocuklarının sağlığı konusunda hassas olmaları ve en ufak bir şikâyette hemen bize başvurmaları” diyerek konuşmalarını tamamladı.