NTO İLE GARANTİ BANKASINDAN KOBİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK ANLAŞMA

NTO İLE GARANTİ BANKASINDAN KOBİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK ANLAŞMA

http://www.youtube.com/embed/Rwi4tyFZ7eQ Nizip Ticaret Odası ile Garanti Bankası Nizip Şubesi Arasında Nizip Ticaret Odası Üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve Garanti Bankası Nizip Şube Müdürü Murat Çelikkaya’nın İmzaladığı protokol kapsamında, üyelere uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi verecek.

Nizip Ticaret Odası kayıtlı Üyeler, Garanti’nin kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecek. İşletmeler, kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde, ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecek. Kadın girişimciler ve işini yeni kuran işletmelere ise daha uygun koşullarda kredi seçenekleri sunulacak.

Ayrıca Odaya kayıtlı üyeler, Garanti Bankası’nın esnaf ve KOBİ müşterilerine, %0,95’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle sunduğu, 31 Ekim 2014 tarihine kadar devam edecek “Dükkan Sizin” kampanyasından da yararlanabilecek.

Gerçekleşen protokol törene Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri Komite Bakanları ve üyeleri de katıldı.