NMYODA MEZUNİYET TÖRENİ

NMYODA MEZUNİYET TÖRENİ

http://www.youtube.com/embed/-TDmAeEU_TA Nizip Meslek yüksek okulunun 2014-2015 yılı mezuniyet töreni görkemli bir şekilde yapıldı.Yapılan törene Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları,Emniyet Müdürü Mustafa Yaman,Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin ve davetliler katıldı.

Nizip Meslek Yüksek Okulu yerleşkesinde gerçekleşen törende kısa bir konuşma yapan Yüksek Okul Müdürü Serdar Derman; “Öncelikle sizleri hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak okutan ailelerinize teşekkür ediyorum. Bugün sizler kadar onlarda çok heyecanlı ve sevinçli, sizlere verdikleri emeklerin karşılığını alıyor. Sizlerde bugüne gelmek için emek sarf ettiniz ve mezun olmaya hak kazandınız. Bundan sonra ki yaşamınızda hepinize başarılar diliyorum ve hepiniz çok iyi yerlerde olmasını temenni ediyorum” dedi.

Nizip kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları ise yaptığı konuşmasında, öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi. “Sizlere gıpta ile bakıyorum” diyen Sarıfakıoğulları “İnşallah Muaffak olursunuz ve dilediğiniz yerlerde çalışabilirsiniz, hepinizin gözlerinden öpüyorum” dedi.

Tören öğrencilerin kep atmasının ardından çeşitli etkinlikler ile devam etti.