Kaymakam ve Belediye Başkanı’ndan hastane ziyareti

Kaymakam ve Belediye Başkanı’ndan hastane ziyareti

Kaymakam ve Belediye Başkanı’ndan hastane ziyareti

İlçe Kaymakamı Kemal Şahin ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Nizip Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret öncesinde tedbir amacıyla maske ve eldiven takan Kaymakam Şahin ve Belediye Başkanı Sarı, hastane başhekimi Mehmet Ali Yılmaz’dan hastanenin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Daha sonra acil ünitesine geçen Şahin ve Sarı burada da doktorlar ve sağlık görevlileri ile bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

Sağlık görevlilerinin tüm zorluklara rağmen işlerini en iyi şekilde yürüttüğünü ifade eden Kaymakam Şahin, bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir virüs salgını var bu nedenle buradaki sağlık görevlilerimiz canla başla çalışarak hizmetlerini en iyi şekilde yürütüyorlar bizlerde onları ziyaret ederek teşekkürlerimizi illettik dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız bu zorlu süreçte ellerinden gelenin fazlasını yaparak insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorlar bizler bu görevlilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır buradan tüm sağlık çalışanlarına ilçem adına şükranlarımı sunuyorum onlar var oldukça bizler varız ve bizler daha iyiyiz şeklinde konuştu.