Haluk Kahraman Kongrenin Kaybedeni Yok Kazananı CHP Olacak

Haluk Kahraman Kongrenin Kaybedeni Yok Kazananı CHP Olacak

CHP Nizip ilçe başkanı ve adayı Haluk Kahraman, 11 Ocak Cumartesi günü saat 09:00’da Nizip Belediyesi Düğün ve Nikah salonunda yapılacak olan olağan genel kurula partili partisi tüm Nizip ve çevre halkı davet etti.

CHP Nizip ilçe başkanı ve adayı Haluk Kahraman, Aktif siyasete girdiği günden bu yana mücadele verdiklerini belirterek, "11 Ocak'ta yapılacak kongrede kazanan ya da kaybeden olmayacak" dedi.

CHP Nizip ilçe başkanı ve adayı Haluk Kahraman, şu ifadeleri kullandı:
"Bugün Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında mücadele etmek bizm için biz onur ve gurur vesilesidir. Kahraman, yarınların umudunu inşaa etmek adına CHP örgütleri filiz filiz büyüyor. Türkiye'yi aydınlatan CHP ışığı; seçimlerde güneş gibi ülkemizin sonsuz aydınlığı olacak. Bizler CHP iktidarına giden yolun taşlarını örmek için bir yola çıkıyoruz. Kadınlarımızla, gençlerimizle,bize inan tüm halkımızla inandığımız değerler için omuz omuza mücadelemize hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemizin örgütlü mücadele yapısını güçlendirmek için; gençlerimizin nitelikli siyaset üretmelerinin önündeki engelleri kaldırmak için; kadınlarımızın kuracağı siyaset mekanizmasında onların arkasından yürümek için; bir yola çıkıyoruz. İşçinin, işsizin, memurun, müdürün umudu olmak için, öğrencilerin, çocukların, engellilerin ümidi olmak için, yaşlıların, mağdurların, kimsesizlerin kimi olmak için, ötekileştirileni, yok sayılanı var saymak için, kutsal bir yola çıkıyoruz.

Kahraman, 18 yıldır iktidarda olan Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyetin kazanımları talan etmiş, peşkeş çekerek yandaşlarını zengin etmeye devam etmektedir. Yine başka talan örneği yap işlet devret projesidir. Hazine garantili bu model için sadece Avrasya tüneli ve Osman Gazi köprüsü için hazineden yapılan ödeme 1 yıl için 1 Milyar 580 milyon lira olmuştur dedi.

Biz örgütlü mücadelenin Kahraman, neferleriyiz. Ve biz bıkmadan, usanmadan, yılmadan sürdürdüğümüz mücadelemizde bugün CHP Nizip İlçe Başkanlığı'na tekrar aday olduğumuzu onurla, şerefle, gururla açıklıyoruz.