HACIBABA CİĞER KEBAP SALONU HİZMETE AÇILDI

HACIBABA CİĞER KEBAP SALONU HİZMETE AÇILDI

Nizip ilçesine modern nezih bir ortamda hizmet verecek olan  Hacıbaba Ciğer Kebap Salonu Eyüp Sultan Mahallesi 35 metrelik yol üzeri balon cafe karşısına düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İşyerinin açılış kurdelesini Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, işletme sahibi Halil Toymuş ve davetlilerle birlikte keserek hayırlı, uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Nezih Aile ortamı ve Hijyen üretim sloganı ile 2 kattan oluşan yeni yerinde  açılan “Hacıbaba Ciğer Kebap Salonu’’ deneyimli ustaların denetimi ve gözetiminde çöp şişte ciğer, kuşbaşı, kıyma, terbiyesiz tavuk lezzetini sunacaklar. 

Davetlilere iş yerinin leziz tadlardan oluşan çöp şişte ciğer, kuşbaşı, kıyma, terbiyesiz tavuk 
ikramlarda bulundular.


Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bu işyerini bizlere kazandıran işletmecilere teşekkür ediyorum inşallah ilçemize güzel hizmetler sunacaklarına ise inancının tam olduğunu ifade etti. 

İşletme sahibi Halil Toymuş ise açılışımızı onurlandıran Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, tüm davetlilere teşekkür ediyorum dedi. Toymuş, işletmemizde günün her saati çöp şişte ciğer, kuşbaşı, kıyma, terbiyesiz tavuk lezzetlerimizi tüm halkımızı tadmaya davet ediyoruz dedi.