GENÇLİK MERKEZİNDEN BU KIŞ YÜREKLERİ ISITALIM PROJESİ

GENÇLİK MERKEZİNDEN BU KIŞ YÜREKLERİ ISITALIM PROJESİ

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Nizip Gençlik Merkezi  Bu Kış Yürekleri Isıtalım” adlı projesiyle kış aylarında kimse üşümesin diye dar gelirli vatandaşları sevindirdi.

Nizip Gençlik Merkezi’nde görev yapan Gençlik Liderleri ve gönüllü gençler tarafından Nizip genelinden toplanan kışlık atkı, bere, kazak, pantolon gibi yardımlar paketler hainde dar gelirli vatandaşlara dağıtıldı.

Yaptıkları yardımlardan dolayı mutlu olan gençler, başta Suriyeliler olmak üzere Yardım Kampanyası’nda da hayırseverlerden topladıkları kışlık kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Projeyi yapan Nizip Gençlik Merkezi Müdürü Faruk Çiçek projede emeği geçen gençleri kutlayarak, Yardım Kampanyası’nda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Faruk Çiçek;  Bu kampanya ile birlikte hayırsever vatandaşlarımızın ve Okul Müdürlerimizin desteğiyle kış aylarında çeşitli zorluklarla mücadele edip yaşamını sürdüren vatandaşlarımızı düşündük. Onlara yönelik olarak imkânlar dâhilinde bir yardım eli uzattık, şükürler olsun topladığımız yardımlar yerine ulaştı. Kazak, atkı, bere, pantolon, mont, bot, ayakkabı ve ihtiyaç dâhilinde toplanan giysiler İlçemiz Belkıs ve Fırat Mahallelerinde ikamet eden dar gelirli vatandaşlarımıza ulaştırıldı” diyerek konuşmalarını tamamladı.