KAYMAKAM ŞAHİN TİCARET BORSASINA İADE İ ZİYARETTE BULUNDU

KAYMAKAM ŞAHİN TİCARET BORSASINA İADE İ ZİYARETTE BULUNDU

Nizip Kaymakamı Kemal Şahin Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

 

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Nizip Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Sarı Nizip Kaymakamı Kemal Şahine iade-i ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek Nizip Ticaret Borsasının projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Ziyaret neticesinde söz alan Nizip Kaymakamı Kemal Şahin Nizipi hem ticareti, hem sanayisi, hem de insanı bakımında son derece iyi bir durumda gördüm. Tabi ki bunlar Nizipin sanayici ve işadamlarının özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkan güzel gelişmelerdir. İnşallah hep beraber daha iyi işlere imza atabilirsek benim açımdan daha da memnuniyet verici olacaktır. İlçemizde bulunan kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları yapacağımız çalışmalar ve faaliyetler bizim için çok önemli. Temennimiz o ki bu diyaloglar Nizipe önemli hizmetler olarak geri dönecek. Bizler işadamlarımızın her zaman yanınızdayız üzerimize ne görev düşerse sizlere her zaman destek vermeye hazırız. şeklinde konuştu.

 


Yapılan ziyarete Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kılıç, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Meclis Üyeleri, Ahmet Polat, Reşat Oktay, İsmet Aslan, Ahmet Polat ve Genel Sekreter Eray Ölçal katıldı.