Bilal Çeker den Nizipspora destek

Bilal Çeker den Nizipspora destek

Bilal Çekerden Nizipspora destek

Nizip´in hayırsever işadamı Bilal Çeker, Nizipspor´a katkıda bulundu.

Bilal Çeker, Nizipspor yönetimiyle bir araya gelerek kulübün sorunlarıyla ilgili karşılıklı istişarede bulunduktan sonra kulübe destekte bulundu.

Yapılan Ziyarete Nizipspor Klüp Başkanı Hüseyin Yılmaz, As Başkanlar Veysel Karayılan, Hüseyin Kök, Mehmet Çınar, İsmet Kılıç, Futbol şube sorumlusu Mehmet Doğan, sayman Murat Doğan, Genel Menejer Faruk Tabur katıldı.

Ziyarette Hayırsever işadamı Bilal Çekere Nizipspor Klüp Başkanı Hüseyin Yılmaz tarafından üzerinde Bilal Çeker ismi bulunan yeşil beyazlı forma hediye edildi.

Ziyaretin sonunda İşadamı Bilal Çeker, NRT ekibine yaptığı açıklamada Niziplilerin, Nizipspor´a destek vermesi gerektiğini belirtti. Çeker, Nizipspor ilçenin çim hokeyinden sonra tek spor dalı olduğunu belirterek ilçemizin takını Nizipspora tüm işadamlarını, odaları imkanı olan herkesi dstek vermeye çağırdı. Çeker, maddi ve manevi destek veren herkes Nizipsporu eleştirebilir ancak hiçbir desteği bulunmayan kişilerin ise Nizipsporu eleştirmeye hakkının olmadığını söyledi. Çeker, gücü yettiği kadar Nizipspora maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğini ifade etti.

Nizipspor Klüp Başkanı Hüseyin Yılmaz ise en büyük destekçilerinin ise Hayırsever işadamı Bilal Çeker olduğunu belirterek hiçbir zaman kendilerini boş çevirmeyen işadamı Çekere teşekkür etti.