VEKİLLER VE AKDOĞAN, KARPUZATAN TESİSİNİ İNCELEDİ

VEKİLLER VE AKDOĞAN, KARPUZATAN TESİSİNİ İNCELEDİ

http://www.youtube.com/embed/rCQ7zfMj1rI Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı,Ali Şahin,Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ karpuzatan mesire alanında incelemelerde bulundu..

Nizip ilçe halkı başta olmak üzere çevre sakinleri için hizmet verecek olan dev “Karpuzatan Mesire Alanı” 2 Haziran Salı günü saat 19.00 açılacağını duyuran yetkililer..

Bölgeyi hareketlendirmek ve yaşam alanlarını cazipleştirmek için yapılan Karpuzatan Mesire Alanı çalışmaların tamamlandığını söylediler.

Bu konuda bir açıklama yapan Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ.Miletvekilleri Şahin ve Sarı,

Nizip Belediyesi’ne ait 57 dönümlük arazi üzerinde yapımı tamamlanan mesire alanında Nizip ve çevre sakinleri için cazibe merkezi haline getirilmesi planladıklarını söyledi. Karpuzatan Mesire Alanı’nda; “Yürüyüş parkuru, Bisiklet yolu, 600 metrelik Gölet, Sandal sefası, İskele, Otopark, Kafeterya, Çocuk Oyun Parkı, Mesire alanları, Barbekü hizmeti, Tenis kortu, Basketbol sahası, Duş, WC, Mescit ve çeşitli Spor Kondisyon aletleri yer aldığını ifade den yetkililer Mesire alanında toplamda 40 araçlık otopark ve kebap severler için de 64 adet Barbekü de bulunduğunu ifade ettiler.