Vali Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin muhtarlarla buluştu

Vali Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin muhtarlarla buluştu

Vali Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin muhtarlarla buluştu

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Nizip Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda, muhtarların sorunlarını dinleyen Vali Gül, ilgili birim amirlerine sorunların kanunlar çerçevesinde çözüme kavuşturulması yönünde talimat verdi.

Muhtarlara yönelik düzenlenen istişare toplantılarının devam edeceğini ve belirtilen sorunların çözümüne dair gelişmelerin takip edileceğini dile getiren Gül, ‘’Bugün gerçekleşen toplantıda bir önceki toplantımızda bizlere iletilen sorunların çoğunun çözüme kavuştuğunu görmek bizleri sevindirdi buradaki amacımız da zaten buydu sorunları dinlemek ve çözüme kavuşması için gayret göstermektir. Bizler her zaman vatandaşımızın yanında ve hizmetinde olacağız vatandaşlarımız isteyecek bizler yerine getireceğiz’’ dedi.  

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, Büyükşehir Belediyesi olarak Nizip ilçesine yaptıkları ve yapacakları hizmetler hakkında bilgi verdi.

Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar da, katılımları için tüm muhtarlara teşekkür ederek kapılarının her zaman tüm vatandaşlara olduğu gibi muhtarlara da açık olduğunu söyledi.

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı da muhtarlarla hep beraber, el ele vererek, ilçe merkezi ve tüm mahallerdeki sorunların çözümü noktasında çalışacaklarını ifade etti.