MHP yönetimi ve eşleri akşam yemeğinde buluştu 

MHP yönetimi ve eşleri akşam yemeğinde buluştu 

MHP yönetimi ve eşleri akşam yemeğinde buluştu 

MHP Nizip İlçe teşkilatı tarafından yönetim kurulu üyeleri ve eşlerine akşam yemeği verildi.

Altın Sofra Restaurantta düzenlenen yemeğe MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak, MHP Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Olcan Karabacak,  yönetim kurulu üyeleri ve eşleri katıldı.

 "Güçlü MHP,  Güçlü Nizip" solganıyla düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde ilk olarak konuşan MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak,
Cumhur İttifakı karşısındaki muhalefetin kendine bir Cumhurbaşkanı adayı belirlemekte bile zorlandığı, siyaset üretemediği bir dönemde MHP’nin ortaya koyduğu misyon ve vizyon ittifakın hedeflere ulaşmak üzere önemine adımlarla yürüdüğünü söyledi. Karabacak,  teşkilatımız olarak 2023 seçimlerine aralıksız olarak hazırlandığını özellikle seçim çalışmalarında kadınların ve gençlerin önemi vurguladı.
 
MHP İlçe Başkanı Davut Karabacak, 2023 seçimlerine giden bu yolda ilçe teşkilatı olarak Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda inşallah MHP olarak Türkiye genelinde ve Nizip'te birinci parti olmak için mücadelemiz ve çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.
Karabacak, düzenlenen yemeğe katıldıkları için yönetimi ve eşlerine  teşekkür etti.