TV 63 Muhabiri Özkesiciler Çocukları Unutmadı

TV 63 Muhabiri Özkesiciler Çocukları Unutmadı
TV 63 Muhabiri Özkesiciler Çocukları Unutmadı
Birecik ilçesinde haber muhabirliğinim yanı sıra yardım faaliyetleri de sürdüren TV 63 Muhabiri Hayat Özkesiciler, Birecik ilçesi Kurtuluş Mahallesi
Kuşçular sokak No.12'de yaşayan ihtiyaç sahibi Yardımcı ailesinin çocuklarında Müslüm Yardımcı'ya tekerlekli sandalye ayrıca Müslüm ve Damla Yardımcı kardeşlere kırtasiye ve oyuncak yardımında bulundu.
Yardımsever Muhabir Hayat Özkesiciler tekerlekli sandalyeyi Nizip yardım faaliyetleri sürdüren Nizip Sevgi Evi Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Temel Mermer'den temin ederek aileye ulaştırdı.
Tekerlekli sandalyeyi teslim alan aile ise kendilerine umut olan tekerlekli sandalyeyi görünce mutluluklarını gizleyemedi.
Yardımsever Muhabir Hayat Özkesiciler, Nizip Sevgi Evi Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Temel Mermer'den temin edilen tekerlekli sandalyeyi engelli kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Hayatı onlar için biraz da olsa kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi o caddede ve sokakta daha rahat dolaşabilecekler, bu mutluluğu görmek bizleri çok mutlu ediyor” dedi.