Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Nizip'te

Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Nizip'te
Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Nizip'te

Tüm-İş Konfedarasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin ve beraberindeki heyet Gaziantep temaslarının ardından Nizip ilçesine geldi. 
 
Yeni kurulan ve ülkenin 32 ilinde hizmet veren teşkilatlanma aşamasında olan Tüm-İş Konfedarasyonu güvenlik personellerinin sorunlarını görüşmek üzere Göç idaresi ile görüşerek sorunların çözümü için Gaziantep ve Şanlıurfa’da çalışma başlattı. 

Yapılan geziye Tüm-güven-sen Genel Başkanı Hakan Budak, Tüm-Güven-Sen Genel Başkan Vekili Ayşegül Kaya Çakır, Tüm-Güven-Sen Sendika Uzmanı İzmir Tüketici Haklari Başkanı Metin Durur, Tüm-Güven-Sen Genel Sekreteri Yavuz Küçük Yıldırım, Tüm-Güven-Sen Erzurum İl Başkan Yardımcısı ve Medya Sorumlusu Tuba Özgüney, Gaziantep il ve ilçe Başkan ve yardımcıları, Tüm-Güven-Sen Nizip Şube Başkanı Ekrem Bozkurt, Üyeler Bahattin Can, Atilla Kaplan, Kenan Evren Özkılıç, Emrah Taşatan, Cemil İnal katıldı. 

Tüm-İş Konfedarasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin, sendikacılığın Ankara’da lüks odalarda oturarak değil sahada gezerek yapılabileceğini belirterek Güvenlik personellerinin işçilerimizin hakları takip etmek için buradayız dedi. 

Tüm-İş Konfedarasyonu Genel Başkan Vekili Ayşegül Kaya Çakır ise güvenlik personelinin yaşadığı görevlendirme sorununun çözülmesi için elimizden geleni yapacağız dedi.

Misafirlere Hacıbaba Kadayıf ve Dondurma salonunda ikramda bulunuldu.