Öğrencilerin isteğini geri çevirmediler

Öğrencilerin isteğini geri çevirmediler
Öğrencilerin isteğini geri çevirmediler
Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Üniversiteye hazırlık kurslarına katılan öğrencilerin akıllı tahta isteğine kayıtsız kalmadı.
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Nizip ilçesini ziyaret eden Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin arsası Nizip Belediyesi tarafından tahsis edilen hayırsever iş adamı ve Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt tarafından ilçeye kazandırılan Mehmet Özyurt Taziye Evi ile Süheyla Özyurt Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında Nizip Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen üniversiteye hazırlık kurslarında eğitim alan öğrencilerle bir araya gelen Gül, Şahin ve Sarı, burada öğrencilerle bir süre sohbet ederek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordular.
Bunun üzerine söz alan bazı öğrenciler, eğitim merkezimiz çok iyi burada ücretsiz bir şekilde ders alıyoruz hayırseverimize ve Nizip Belediyesi’ne teşekkür ederiz ancak bizim sizlerden bir isteğimiz var oda sınıflarımızda akıllı tahtalarımıza ihtiyaç var bunu giderirseniz memnun kalırız diyerek taleplerini illettiler.
Öğrencilerin taleplerine kayıtsız kalmayan Vali Gül, bizler sizler için varız sizin en iyi şartlarda eğitim almanız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. İstemiş olduğunuz akıllı tahtaların ikisini valiliğimiz diğerlerini de Büyükşehir ve Nizip Belediyemiz karşılayacaktır. Şimdiden hayırlı olsun başarı sizden destek bizden dedi.
Öğrencilerde memnuniyetlerini dile getirerek Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ettiler.