NTB AKREDİTE OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

NTB AKREDİTE OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

http://www.youtube.com/embed/YN9nWcS7QLY Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında, Nizip Ticaret Borsası’na yönelik geliştirme ziyareti düzenledi.


TOBB, 10.dönemde akreditasyon sürecine başlayan Nizip Ticaret Borsasına TOBB Kurul sekreteri Volkan Tufan ve TURK LOYDU Baş denetçisi Dr. Fatma YİĞİT tarafından geliştirme ziyareti düzenlendi.

 

Yerinde eğitim niteliği taşıyan ziyaret sırasında, akreditasyon standardı ve sistemi İbrahim Sarı başkanlığında Nizip Ticaret Borsası yönetim kuruluna aktarıldı.Nizip Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mahmut Şahin’in de hazır bulunduğu toplantıda öncelikle akreditasyon sistemi ile ilgili bir sunum yapıldı. Ardından Borsa personeli ile bir araya gelen denetim ekibine Abuzer Küpeli tarafından Nizip Ticaret Borsası’nı ve faaliyetlerini tanıtan bir sunum gerçekleştirildi.Ziyaret kapsamında Borsa Genel Sekreteri Abdülkadir GÖZEGİR, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Abuzer KÜPELİ ve Borsa personeli ile akreditasyon standardına yönelik kapasite artırıcı çalışmalar yapıldı.