NİZİP TİCARET BORSASI DEZENFEKTE EDİLDİ

NİZİP TİCARET BORSASI DEZENFEKTE EDİLDİ

NİZİP TİCARET BORSASI DEZENFEKTE EDİLDİ

Çin’in Vuhan kentinden dünyaya yayılan ve Türkiye’de de görülen koronavirüs (COVİD 19) riskine karşı ülke genelinde alınan koruyucu önlemler kapsamında, Nizip Ticaret Borsası idari hizmet binası özel dezenfektanlarla ilaçlandı.

Nizip Ticaret Borsası hizmet binası içerisinde bulunan tescil, muhasebe, laboratuvar ve konferans salonu gibi yoğun kullanılan yerler, koruyucu kıyafetler giyen uzman ekip tarafından ilaçlandı.

Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ibrahim Sarı, koronavirüs (COVİD 19) karşı Devletimizin tüm dünyaya örnek olacak biçimde gerekli tedbirleri aldığını ve vatandaşlarımızın Devletimizin yaptığı açıklamaları dikkate alarak tedbirli bir şekilde hareket etmesi gerektiğinin önemini vurguladı. Başkan Sarı ayrıca, koronavirüs riskine karşı Ülke genelinde alınan önlemler kapsamında personel ve üyelerin sağlığını korumaya yönelik Nizip Ticaret Borsası hizmet binasında ilaçlama işlemi yapıldığını ve ilaçlama çalışmalarının uygun görülen zaman dilimleri içerisinde periyodik olarak devam edeceğini açıkladı.