Nizip CHP, seçim çalışmalarını hızlandırdı! Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakılmayacak

Nizip CHP, seçim çalışmalarını hızlandırdı! Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakılmayacak
Nizip CHP, seçim çalışmalarını hızlandırdı!
Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakılmayacak
CHP Gaziantep İl Başkanı Karaca Bozgeyik, CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Hurşit Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nizip İlçe
Teşkilatını ziyaret etti.
Yapılan ziyarette CHP Nizip İlçe Başkanı Mehmet Bozfırat ve yönetim kurulu üyeleri ile bir CHP Gaziantep İl Başkanı Karaca Bozgeyik, yerel seçim çalışmalarının değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıya, ayrıca CHP Nizip Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Alkurt, CHP Nizip Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri ve partililer katıldı.
2024 yerel seçimlerde hedefin Gaziantep ve Türkiye'de olduğunu vurgulayan CHP Gaziantep İl Başkanı Bozgeyik, örgüt olarak çalışmalara tüm inançları ile devam ettiklerini söyledi. Seçim çalışmasını planlı bir şekilde sürdüklerini kaydeden Bozgeyik, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve parti merkezimizin öngördüğü çalışmaları titizlikle uygulayıp çalışacağız. Seçim çalışmalarımızı çıtamızı yükselterek yapacağız. Çalışmadan üretmeden bir şey olmuyor. Partimiz Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde AKP kabusundan kurtulmak için ülkeyi demokrasi ile taçlandırmak için halkın iktidarını kurmak için uzun zamandır mücadele ediyorlar. Bize düşen büyük görevler var. Genel başkanımızın öngördüğü çalışmaları titizlikle ilçemizde uygulayıp çalışıyoruz.CHP Gaziantep ve tüm İlçe teşkilatları olarak sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Mahalle mahalle çalışmalarımıza başladık ve devam ediyoruz” diye konuştu.