MHP Nizip'te Davut Karabacak İle Devam

MHP Nizip'te Davut Karabacak İle Devam
MHP Nizip'te Davut Karabacak İle Devam
Milliyetçi Hareket Partisi Nizip İlçe Kongresi şölen havasında gerçekleştirildi. Yüzlerce partilinin katıldığı kongrede Divan Başkanlığını MYK Üyesi TBMM İdari Amiri MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay yaparken, divan üyeliği görevini Ayşegül Köroğlu, Fahri Çevik, Ahmet Cengiz, Mehmet Karakuş, Bekir Özsert üstlendi.
MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak, tek aday olarak girdiği kongrede 221 delegenin oyunu alarak MHP Nizip İlçe Başkanlığı’na tekrar seçildi.
MHP Nizip teşkilatı Olağan Genel Kongre heyecanını büyük bir coşkuyla yaşadı. Davut Karabacak’ın tek aday olarak girdiği kongrede 221 Delege Karabacak’ın Nizip İlçe Başkanı seçilmesi için oy kullandı. Karabacak’ın MHP Nizip İlçe Başkanı seçildiği kongrede Divan Başkanlığı görevini de yürüten MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay yaptığı konuşmada, “Büyük davamızın önemli bir parçası olan Nizip’in kongresini birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongremiz partimize, şehrimize ve Nizip’e hayırlı olsun. Bu kongrede partimizin demokrasi anlayışını bir kez daha ortaya koyduğumuz gibi bu ulu davanın neferleri olarak birlik ve beraberliği de ön plana çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.
MHP Nizip İlçe Başkanı seçilen Davut Karabacak ise kongrede yaptığı konuşmada, Nizip önemli bir teşkilat pozisyonunda bulunuyor.
MHP Nizip teşkilatımız her zaman genel başkanımızın yanında ve destekçisidir. Bu ulu davanın neferi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüreği milliyetçilik ile atan herkes bu davanın önemli bir parçasıdır. Kongremizi de bu inanç ve düşünce ile birlik ve beraberlik içinde MHP’nin kutlu yürüyüşüne güç katmak adına oldukça verimli bir kongre olarak görüyorum. Kongremizin teşkilatımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.
MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, MHP'nin 54 yıllık siyasi geçmişinde Devletini, Vatanını Milletini ve Bayrağını merkezine alan bir politikanın takipçisi olmuştur. Bozgeyik 14 Mayıs ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Gaziantep ve tüm ilçelerinde ter döken ve emek veren tüm dava arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Nizip İlçe Teşkilatının yapılan 14. Olağan Genel Kurulunun teşkilatımıza ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.