MHP Nizip ilçe teşkilatı iftarda buluştu

MHP Nizip ilçe teşkilatı iftarda buluştu

MHP Nizip ilçe teşkilatı iftarda buluştu

MHP Nizip İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftarda buluşan MHP’liler, Nizip Sofiya Yemekte yüzlerce vatandaş ve partiliyle birlikte oruçlarını açtı

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Nizip ilçe teşkilatı iftar yemeğinde bir araya geldi. Kur’anı Kerim tilavetiyle başlayan programa katılımın yüksek olması dikkat çekti. İftarın ev sahipliğini MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak ve yönetim kurulu yaparken, MKYK üyesi ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, MHP İl Başkanı Cahit Çıkmaz, MHP Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki ve diğer MHP İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı Hakan Demirkıran, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, Ak Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ve partililer hazır bulundu.

MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak Kısa bir açıklama yapan

“Birlik, berberlik, dayanışma ve yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı Ramazan’ı şerif ayında düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza katıldığınız için kendi ve yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bu mübarek günde iftar yemeğini düzenleyen MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Başkan Sarı, Cumhur ittifakının MHP ile güçlü olduğunu belirterek Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın dedi.

MKYK üyesi ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, "Ramazan ayında birlik sofrasında cümlemiz bir araya geldi. Cenabı Allah birliğimizi, dirliğimizi, ağzımızın tadını bozmasın İnşallah. Ramazan sadece aç kalmak, susuz kalmak değildir. Ramazan eline, diline, beline sahip olmaktır. Cenabı Allah inşallah bu Ramazan'ı hayırlarla geçirmeyi bize nasip eder. Her Ramazan'ın arkasından bir bayram olur. Ramazan Bayramı hem ülkemizde hem komşu ülkelerde hem de dünya coğrafyası üzerinde acı çeken, esir olan tüm insanlığa bayram olur, inşallah" dedi.