Mehmet Kendirci Ticaret Borsasına Aday Oldu

Mehmet Kendirci Ticaret Borsasına Aday Oldu

Her dört yılda bir yapılan Nizip Ticaret Borsası seçimlerinin 1 Ekim Cumartesi günü yapılacak. Nizip Ticaret Borsası Başkanlığı mevcut Başkan İbrahim Sarı olurken, daha önce de Ak Parti Nizip Belediye Başkan Aday Adayı olan Fıstık Hali esnaflarından Mehmet Kendirci aday olduğunu açıkladı.

Nizip Ticaret Borsası Başkan Adayı Mehmet Kendirci, açıklamasında, “Değerli borsa üyelerimiz, değerli meslektaşlarım ve çiftçilerimiz 1 Ekim tarihinde yapılacak olan borsa seçimlerinde aday olduğumu takdir ve bilgilerinize sunuyorum. Fıstık'ta Türkiye’nin sesi ve kalbi olan Nizip ilçesinin daha güçlü bir ses, daha güçlü bir birliktelikle canlandırmaya adayım. 

Sizlerin takdiri ile Nizip Ticaret Borsası’nda el birliği ile güzel şeylere, çiftlerimizi ve üyelerimizi teşvik edici işlere imzamızı atma talibiyim. Ben ve beni destekleyenlerin bu hususta başarılı olacağına inanıyorum. Hedefimiz aynı çatı altında bir olmak ve bütün olmaktır. Adil ve dostça bir yarış olmasını umduğum seçimlerin değerli üyelerimize,  ilçemize ve halkımıza hayırlar getirmesini dilerim” diye konuştu.