İsa Tiryaki yeniden başkan seçildi

İsa Tiryaki yeniden başkan seçildi
İsa Tiryaki yeniden başkan seçildi
MHP Karkamış İlçe Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren İsa Tiryaki’nin yeniden MHP Karkamış İlçe Başkanı seçildiği kongreye geniş bir katılım sağlandı.
MYK Üyesi TBMM İdari Amiri MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. MHP teşkilatını önde gelen isimlerinin yanı sıra çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşen kongrede Tiryaki kongreye katılan tüm delegelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi. Tiryaki, kongrenin Karkamış’a hayırlı olmasını dilerken birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu.
Kongre sürecini ilçelerde coşkuyla sürdüren MHP’de Karkamış İlçe Başkanlığı kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Karkamış’ta çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay yaparken, divan üyeliğini ise Mehmet Söylemez, Orhan Tiryaki, Cuma Öztekin yaptı.
Kongrede bir konuşma yapan MHP Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki, Milletvekilimiz Sermet Atay, İl Başkanımız Mustafa Bozgeyik,ilçe başkanlarımıza ve katılımlarıyla bizleri onurlandıran, coşkumuza ortak olan tüm partililerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde ülkücü yürüyüşümüzü sürdürmek adına görevi yeniden üstlenmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz” ifadelerinde bulundu.