Gaziantep SMMM Odası Başkanı Özseven’den NTO’ya Ziyaret

Gaziantep SMMM Odası Başkanı Özseven’den NTO’ya Ziyaret
Gaziantep SMMM Odası Başkanı Özseven’den NTO’ya Ziyaret
Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Hakan Özseven, Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.
Düzenlenen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında Gaziantep SMMM Odası Başkanı Hakan Özseven’e bilgiler verdi.
Gaziantep SMMM Odası Başkanı Hakan Özseven ise NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO yöneyim kurulu üyelerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, Enflasyon Muhasebesinin mükelleflere getireceği yükümlülükleri dile getirdi.
Enflasyon Muhasebesinden dolayı vergi sorunu oluşacağını dile getiren Gaziantep SMMM Odası Başkanı Hakan Özseven, konu ile ilgili mükelleflerin zor durumda kalmaması için bir lobicilik çalışması yapılması gerektiğini belirtti.
Konuşmaların ardından Enflasyon Muhasebesi, yapılabilinecek projeler ve işbirlikleri ile ilgili konular ele alındı.
Ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, Gaziantep SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Necati Kılıç, Gaziantep SMMM Odası Nizip Temsilcisi Cuma Özdemir, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Nizip SMMM üyeleri de katıldı.