Danaoğlu ; Nizip Belediyesi fırsatçılara fırsat vermemeli 

Danaoğlu ; Nizip Belediyesi fırsatçılara fırsat vermemeli 

Danaoğlu ; Nizip Belediyesi fırsatçılara fırsat vermemeli 

Nimder Başkanı Mehmet Danaoğlu, Nizip  Belediyesinin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.

Danaoğlu, Sadece TOKİ ile bitmiyor her şey!! acilen özel imar müracaatlarının,kentsel dönüşümün ve kat adetlerinin yükselmesinin önününü açmak için Nizip belediyesinin çözüm üretmesi gerekiyor dedi;
Danaoğlu, denizimiz yok, orman alanımız yok, nüfüsümuzun nerdeyse yüzde 35'i suriyelilerden oluşuyor. 

Nizip belediyesinin imar dengesini sağlaması lazım ve arsa sipelükasyonlarına da izin vermemesi lazım diye ekledi; Danaoğlu, maalesef enflasyonun yükselmesiyle birlikte konut üretim sayısındaki düşüş konut fiyatlarındaki artışı tetikleyen unsurların başında geliyor. Bunun yanı sıra yapılan projelerin her geçen gün eskiye göre daha kaliteli ve teknolojik olması da inşaat malzeme maliyetini doğrudan yükselttiği için konut fiyat artışının önüne geçilemiyor.
Danaoğlu, 3 kuruş paranın derdine düşen 
maliyeciler neden apartman dairelerine 2 milyon veya 5 milyona kadar ara verenleri neden araştırmazlar anlamam??Bide bu daire fiyatlarının Nizip'te sonu ne olacak bu işin ucu kaçtı artık Nizip belediyesinin buna artık bir el atması lazım. Danaoğlu  gerekirse kendilerine Müteaahitler olarak bizlere ne düşüyorsa biz elimizi taşın altına koymaya hazırız diye konuştu.