Bulut ve Toksöz ailesinin mutlu günü

Bulut ve Toksöz ailesinin mutlu günü

Bulut ve Toksöz ailesinin mutlu günü

Nizip Belediyesi Meclis Üyesi İmam Bulut’un oğlu Hüseyin ile Halil Toksöz’ün kızı Buse Toksöz, düzenlenen muhteşem törenle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikah aktini gerçekleştiren Nizip Belediye Başkan Vekili Salih Uygur, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Ercanlar Plaza’da gerçekleştirilen törene, AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan, Nizip Belediye Başkan yardımcıları Hakan Avcı, Yunus Emre Kılıç, Belediye Meclis üyeleri Mustafa Doktoroğlu, Mustafa Polat, Doğan Aslan, Ömer Kılıçparlar, Çağlar Karakuş ve Müslüm Alkurt’un yanı sıra, Oda Başkanları, Mahalle Muhtarları, Bulut ve Toksöz ailelerinin yakınları, akrabaları, dostları ve arkadaşları katıldı. 

Evlilikte esas olanın saygı ve sevgi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkan Vekili Salih Uygur,  “Evlenmede asıl olan aile birliğinin ömür boyu mutluluk içinde korunmasıdır. Mutluluk karşılıklı sevgi, saygıya bağlıdır. İyi günleriniz olduğu kadar, kötü ve sıkıntılı günleriniz de olacak. Size düşen görev birbirinize destek olmanızdır. Size ömür boyu mutluluklar diliyor sizi yetiştiren her iki aileyi de kutluyorum. Allah mesut etsin” dedi. 

Atılan imzaların ardından AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan, evlilik cüzdanını geline teslim ederken, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.