Bağımsız Aday Milletvekili Adayı Ömer Keskin'in Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Bağımsız Aday Milletvekili Adayı Ömer Keskin'in Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
Bağımsız Aday Milletvekili Adayı Ömer Keskin'in Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
Gaziantep Bağımsız Milletvekili Adayı Ömer Keskin, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen açılış töreninde vatandaşlar “Ömer Keskin Meclise” diyerek slogan attılar.
Gaziantep Bağımsız Milletvekilli Adaylığını açıkladıktan sonra gittiği her platformda büyük bir coşkuyla karşılanan Ömer Keskin Seçim Koordinasyon Merkezi de büyük bir coşkuyla açıldı.
Genç, yaşlı, kadın, erkek büyük bir katılımın yaşandığı SKM açılışı adeta mitinge döndü. Vatandaşlar dakikalarca Ömer Keskin'le ilgili sloganlar attı. “Nizip seninle gurur duyuyor” sloganları ile karşılanan Ömer Keskin alanda kendisini bekleyen vatandaşlarla buluştu.
Büyük bir coşku ve sevgi seli içerisinden geçerek kürsüye çıkan Milletvekili Adayı Ömer Keskin , “Sizlerden aldığımız güçlü destekle Gaziantep Bağımsız milletvekili adayı olarak çıktığımız bu yolda, bugün burada sizlerle birlikte Seçim Koordinasyon Merkezini açacağız. Hoş geldiniz, şeref verdiniz”
Gaziantep'in ortak aklının SKM açılışında attığını belirten Ömer Keskin, “ Bu şehirde yaşayan ve bu şehirde yıllarca halkın hizmetkarı olan Gaziantep aşığı bir kardeşiniz olarak karşınızdayım. Bizim Gaziantep aşkımız ve sevdamız sözde ve sloganda değil, özde ve yürekte olan bir sevdadır. Şimdi, bu sevdamızı ve Gaziantep aşkımızı sizlerle birlikte daha da büyütmek ve şehre her alanda hizmete dönüştürmek için bu yola çıktık.
Gençlere de seslenen Ömer Keskin “Sizlerin varlığı, heyecanı ve enerjisi, benim için adeta kesintisiz güç kaynağı oldu. Gaziantep'in geleceğinde en büyük söz hakkı sizindir. Bu seçimin kaderini ve şehrin geleceğini siz belirleyeceksiniz. Siz aynı zamanda Gaziantep'in yeniden şahlanışının da öncüleri olacaksınız. Sizleri Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum” sözleriyle konuşmasını noktaladı.
Konuşmanın ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışın ardından Milletvekili Adayı Ömer Keskin, vatandaşlar ile tek tek tokalaştı.