Ankara'da Gaziantepliler buluşmasına büyük katılım

Ankara'da Gaziantepliler buluşmasına büyük katılım

Ankara'da Gaziantepliler buluşmasına büyük katılım

Ankara Gaziantepliler Derneği tarafından tanışma, kaynaşma ve buluşmak amacıyla Nohut dürümlü, ciğer kavurmalı toplantı organizasyonu büyük katılımla yapıldı.

Ankara Gaziantepliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gürpınar, yaptığı açıklamada, başkentte yaşayan Gazianteplilere bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaparak, tanıştıklarını, hasret giderdiklerini söyledi.

Başkan Gürpınar, yaptığı konulmada şu ifadelere yer verdi; “Değerli Hemşerilerim; Ankara Gaziantepliler Derneği "Buluşma, tanışma ve kaynaşma etkinlikleri kapsamında  Yöresel "Nohut dürümü ve ciğer kavurması kahvaltısı etkinliğimize  hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Değerli hemşerilerim  Ankara'da Başkentte  yaşayan Gaziantepliler olarak üzerimize ayrıca sorumluluklar ve ödevler  yüklenmektedir. Ankara  siyasetin ve Bürokrasinin merkezidir. Gazi şehrimizin bizlerden beklediği hemşerilerinin Elele vererek Gaziantep'in Ankara’daki  ortak sesi ve gücü olmamızdır. Gaziantepliler Derneği olarak düzenleyeceğimiz bu  etkinlikler ile  hemşerilerimizi bir araya gelmesini sağlayarak,  Gaziantep ve Gazianteplilere yakışan  Güçlü bir Gaziantep lobisinin  gerçekleşmesinin zeminini oluşturmaktır.  Bunun için değerli hemşerilerim bir olalım, birlik olalım, her zaman beraber olalım. Hepinize saygılarımı sunarım.”