Ali Babacan Gaziantep’e geliyor

Ali Babacan Gaziantep’e geliyor

Ali Babacan Gaziantep’e geliyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan Şahinbey ve Şehitkamil Kongreleri vesilesiyle Gaziantep’e geliyor.

12 Temmuz’da yapılacak olan Şahinbey ve Şehitkamil ilçe Kongreleri vesilesiyle Gaziantep’e gelecek olan Babacan saat 13:00’te Teymur Otel’de partililerle buluşacak. 

Babacan Gaziantep’te iş dünyası,  sivil toplum örgütleri,  gazeteciler, kadın girişimciler, muhtarlar ve esnafla görüşecek. 

Programa DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyeleri, MKYK üyeleri ile geniş bir parti heyeti eşlik edecek.

Babacan’ın Gaziantep temasları hakkında bilgi veren DEVA Partisi Nizip İlçe Başkanı Ömer Kılıçparlar, Nizip ve Karkamış kongrelerimizi yaptık şimdi ise 12 Temmuz’da Şahinbey ve Şehitkamil Kongrelerini yapacaklarını belirterek “Genel Başkanımız Ali Babacan kongrelerimiz vesilesiyle Gaziantep ile buluşacak. Gaziantep’te çeşitli sivil toplum örgütleri, gazeteciler ve esnafımızla buluşacak.” dedi.

Genel Başkan Ali Babacan’ın Gaziantep’e özel bir önem verdiğini ifade eden Kılıçparlar, ”Ali Babacan sanayi ve üretim kenti Gaziantep’e özel bir önem veriyor. Gaziantep’in ekonomik dinamiklerini iyi bilen başkanımız sanayicilerimizin yaşadığı sıkıntıların da farkında. DEVA Partisi bu sorunlara çözüm ile geliyor. Başkan Kılıçparlar, kongrelerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.