Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığından Huzurevi Ziyareti

Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığından Huzurevi Ziyareti

Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığından Huzurevi Ziyareti

Ak Parti Nizip Teşkilatı Sosyal Politikalar Başkanlığı üyeleri 1 Ekim Yaşlılar Günü dolayısıyla Nizip Huzurevini ziyaret etti.

Ak Parti Yaşlılar koordinasyon Başkanı Mehmet Karadaban, Ak Parti Engelliler Koordinasyon Başkanı Abdurrezzak Pamuk, Ak Parti Şehit ve Gaziler Koordinasyon Başkanı Osman Gören, yaşlılar günü nedeniyle Nizip Huzurevini ziyaret ettiler.

Ak Parti Yaşlılar koordinasyon
Başkanı Mehmet Karadaban'ın organize ettiği 1 Ekim Yaşlılar günü programında huzurevi sakinleriyle sohbet eden Birim Başkanları Karadaban, Pamuk ve Gören ve beraberindeki heyet aynı zamanda yaşlılara karanfil dağıttı.

Ak Parti Yaşlılar koordinasyon Başkanı Mehmet Karadaban, yaşlılık, her insan için değişik mânâ ve önem ifade etmekte olup bu yönüyle hayatın çok özel bir dönemidir.
 
Aziz Milletimiz tarihin her döneminde yaşlılarını el üstünde tutup baş tacı etmiş, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmıştır. Bununla birlikte bizler atalarına; anne ve babalarına hizmeti, onların ihtiyaçlarının karşılanması için gösterilen gayreti, ibadet kabul eden bir dinin ve medeniyetin mensuplarıyız.
 
Geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan, toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımızla sık sık bir arada olup, onlara hak ettikleri değeri göstermekteyiz.
 
Bizleri yetiştiren, koruyup kollayan değerli büyüklerimizin ihtiyaç duydukları bu dönemde, yaşama sevinçlerini kaybetmeden, sağlıkla huzur içinde yaşamalarına katkı sağlamak, hak ettikleri saygı ve sevgiyi eksiksiz bir biçimde göstererek gönüllerini hoşnut tutmak, hayatlarını kolaylaştırmak hepimizin öncelikli görevlerimizden biridir.
 
Devletimiz, dünyaya örnek olabilecek güzellikte bir organizasyonla; yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşımızın evlerine kadar giderek bütün ihtiyaçların karşılanmasını sağlamıştır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm büyüklerimizin ziyaret ettiklerini belirtti. Karadaban, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” nü en içten dileklerimle kutlar, aileleri ile birlikte yaşama sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.