WoWS Tost Nizipte Açıldı

WoWS Tost Nizipte Açıldı

WoWS Tost Nizipte Açıldı

Nizip ilçesinde WoWS Tost Nizipte Açıldı

Tosta değer katmak için yola çıkan işletme hijyenik ortamda, kaliteli malzemeler ile hazırladığı birbirinden lezzetli tostları en hesaplı şekilde müşterilerine sunacak.

İşletmenin açılışı Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis üyesi işadamı Mustafa Doktoroğlu ve işadamı Mustafa Akdoğan tarafından açılan işyerinin açılışa davetliler katıldı.

İşletmeciliğini Fatih ve İsmet Özdemir kardeşlerin yapacağı WoWS Tost sunduğu hizmet ile sıradan tost ve tostçulardan farklı olarak ürün kalite ve çeşitliliğini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

WoWS Tost, ödenen ücretin karşılığı olan ve hak edilen, kaliteli, doyurucu, lezzetli ve de en iyi hizmeti vermekten hiçbir zaman ödün vermeyeceğini taahhüt ediyor.

Nizipte Tost Nerede Yenir

WoWS Tost, müşterilerine her gün bıkmadan yiyebilecekleri kaliteli, lezzetli, doyurucu tost çeşitleri ile hizmet verecek

Nizipte bulunan onlarca tostçu arasında farklı olmak ve müşterilerine kaliteli ve lezzetli tostları en hesaplı şekilde sunmak için yola çıkan WoWS Tost, sizlerde Paket siparişi verebilirsiniz.

Nizipte tost siparişi için telefon numarası : 0 342 517 21 21
WhatsApp : 0 533 199 73 02
İnstagram : wowstost
Adres : Fatih Sultan Mahallesi, Mustafa Kökmen Bulvarı Çağrı Sokak
( Kaymakamlık evi bitişiği ) No : 2 Nizip